Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta25) - en to gu translation catalogue (36 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Separator
gu: વિભાજક

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Select all
gu: બધુ પસંદ કરો

en: Tools
gu: સાધનો

en: Close
gu: બંધ

en: Stats
gu: સામાજિક સ્થિતી

en: Undefined
gu: અનિર્ધારિત

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Today
gu: આજે

en: Last modified
gu: છેલ્લે સુધારેલું

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો

en: info
gu: માહિતી

en: Columns
gu: સ્તંભો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
