Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta27) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: Clear
mg: Fafao

en: published
mg: azo vakiana
