Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta27) - en to or translation catalogue (14 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Undefined
or: ଅନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ

en: published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ

en: info
or: ସୂଚନା
