Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta29) - en to az translation catalogue (57 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Depth
az: Dərinlik

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Back
az: Geri

en: Field
az: Sahə

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: History
az: Tarix

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Add term
az: Termin əlavə et

en: Statistics
az: Statistika

en: Unknown
az: Naməlum

en: Created
az: Yaradıldı

en: Separator
az: Ayırıcı

en: All
az: Hammısı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Term ID
az: Termin İD-si

en: Advanced
az: Əlavə

en: Select all
az: Hamısını seç

en: Tools
az: Alətlər

en: Filters
az: Filtrlər

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: Undefined
az: Müəyyən edilməmiş

en: Edit term
az: Termini redaktə edin

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Deleted
az: Silindi

en: Getting Started
az: Başlayanda

en: Delete term
az: Termini silin

en: Standard
az: Standart

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Edit vocabulary
az: Lüğəti redaktə edin

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: Columns
az: Sütunlar

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Case sensitive
az: Böyük hərflərə həssasdır

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Collapse
az: Yıxılma

en: Loading…
az: Yüklənir...
