Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta29) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Undefined
br: Didermenet

en: Collapse
br: Bihanaet
