Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta29) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Search
mk: Барање

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Add
mk: Додај

en: Edit term
mk: Уредување термин

en: Edit vocabulary
mk: Уредување лексикон
