Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta29) - en to mn translation catalogue (38 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: History
mn: Түүх

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Statistics
mn: Статистик

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID

en: Delete all
mn: Бүгдийг устгах

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: by
mn: аар

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: info
mn: мэдээлэл

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
