Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta29) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: History
si: ඉතිහාසය

en: All
si: සියල්ල

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: info
si: තොරතුරු
