Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta5) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: History
ga: Stair

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Today
ga: Inniu
