Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta7) - en to dz translation catalogue (21 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: Add term
dz: ཐ་སྙད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Edit term
dz: ཐ་སྙད་ཞུན་དག་རྐྱབས་

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Undo
dz: འབད་བཤོལ་

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: by
dz: གིས།

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Unpublish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་བཤོལ་
