Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta7) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: All
pa: ਸਭ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: by
pa: ਵਲੋਂ
