Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta9) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: History
kk: Тарих

en: Add term
kk: Мерзім қосу

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Published
kk: Жарияланған

en: Edit term
kk: Терминді өзгерту

en: published
kk: жарияланған

en: Undo
kk: Қайтару

en: Deleted
kk: Жойылған

en: by
kk: кұрылған

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: This week
kk: Бұл апта

en: Search Terms
kk: Іздестіру шарттары
