Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: On
da: Tilsluttet

en: Settings
da: Indstillinger

en: 1 hour
da: 1 time

en: Off
da: Afbrudt

en: Published
da: Udgivet

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Amount
da: Beløb

en: Testing
da: Test

en: 2 hours
da: 2 timer

en: 6 hours
da: 6 timer

en: 12 hours
da: 12 timer

en: 24 hours
da: 24 timer

en: Canadian Dollar
da: Canadiske dollar

en: Australian Dollar
da: Australske dollar

en: Japanese Yen
da: Yen

en: Swiss Franc
da: Schweizerfranc

en: Danish Krone
da: Danske kroner

en: Hong Kong Dollar
da: Hong Kong-dollar

en: Hungarian Forint
da: Forinter

en: Norwegian Krone
da: Norske kroner

en: New Zealand Dollar
da: New Zealand-dollar

en: Polish Zloty
da: Zloty

en: Swedish Krona
da: Svenske kronar

en: Singapore Dollar
da: Singaporeanske dollar

en: Currency code
da: Valutakode

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
