Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Published
bn: প্রকাশিত
