Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Quantity
gl: Cantidade

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Section
gl: Sección

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Price
gl: Prezo

en: Amount
gl: Cantidade

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Testing
gl: Probando

en: Apply
gl: Aplicar

en: 2 hours
gl: 2 horas

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: 24 hours
gl: 24 horas

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Featured
gl: Destacado

en: Canadian Dollar
gl: Dólar canadiense

en: Australian Dollar
gl: Dólar australiano

en: Swiss Franc
gl: Franco suizo

en: Currency code
gl: Código de divisa

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
