Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Section
lt: Sekcija

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Price
lt: Kaina

en: Amount
lt: Suma

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Testing
lt: Testavimas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Featured
lt: Svarbus

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
lt: Įveskite kableliu atskirtą sąrašą. Pavyzdžiui: Vilnius, Naujoji Akmenė, "Klivlendas, Ohajas"

en: Non-taxable
lt: Neapmokestinama
