Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Image
se: Govva

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
