Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (75 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Quantity
uk: Кількість

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default
uk: Базово

en: Views
uk: Види

en: Section
uk: Розділ

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Off
uk: Вимкнено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Price
uk: Ціна

en: Amount
uk: Величина

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Listing
uk: Перелік

en: Testing
uk: Тестування

en: Apply
uk: Застосувати

en: 2 hours
uk: 2 години

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: Cache lifetime
uk: Час життя кешу

en: 12 hours
uk: 12 годин

en: 24 hours
uk: 24 години

en: Euro
uk: Євро

en: Offset
uk: Зміщення

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Canadian Dollar
uk: Канадський долар

en: Australian Dollar
uk: Австралійський долар

en: Japanese Yen
uk: Японська єна

en: Swiss Franc
uk: Швейцарський франк

en: Czech Koruna
uk: Чеська крона

en: Danish Krone
uk: Данська крона

en: Hong Kong Dollar
uk: Гонконгський долар

en: Hungarian Forint
uk: Угорський форинт

en: Norwegian Krone
uk: Норвезька крона

en: New Zealand Dollar
uk: Новозеландський долар

en: Polish Zloty
uk: Польський Злотий

en: Swedish Krona
uk: Шведська крона

en: Singapore Dollar
uk: Сингапурський долар

en: Currency code
uk: Код валюти

en: Item width
uk: Ширина елементів

en: Item height
uk: Висота елементів

en: Mexican Peso
uk: Мексиканське песо

en: User id
uk: ID користувача

en: Created timestamp
uk: Час створення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Me
uk: Моє

en: Ping
uk: Пінг

en: Shop
uk: Магазин

en: Brazilian Real
uk: Бразильський реал

en: Indonesian Rupiah
uk: Індонезійська рупія

en: Indian Rupee
uk: Індійська рупія

en: Malaysian Ringgit
uk: Малайзійський рінгіт

en: Philippine Peso
uk: Філіппінське песо

en: Thai Baht
uk: Тайський бат

en: Turkish Lira
uk: Турецька ліра

en: United States Dollar
uk: Долар США

en: Vietnamese Dong
uk: В’єтнамський донг

en: South African Rand
uk: Південноафриканський ранд

en: Asc
uk: Зрост

en: Item weight
uk: Вага позиції

en: Moroccan Dirham
uk: Марокканський дірхам

en: Materials
uk: Матеріали

en: Chinese Yuan
uk: Китайський юань

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
uk: Введіть відокремлений комами перелік. Приклад: Амстердам, Київ, "Клівленд, Огайо".
