Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: Views
ur: ویوز

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
