Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Quantity
af: Aantal

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Price
af: Prys

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
