Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Default
am: ነባሪ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sort by
am: ደርድር
