Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Disabled
ar: معطل

en: Quantity
ar: الكمية

en: On
ar: في

en: Tags
ar: وسوم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Off
ar: إيقاف

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Price
ar: السعر

en: Amount
ar: المبلغ

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Apply
ar: تطبيق

en: Euro
ar: اليورو

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Featured
ar: متميز

en: - All -
ar: - الكل -

en: Ping
ar: الإشارة

en: Asc
ar: تصاعدي
