Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Testing
ast: Prebes
