Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Testing
az: Test

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Created timestamp
az: Yaradılmış vaxt damğası

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
