Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Testing
be: Тэставанне

en: Apply
be: Ужыць

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
be: Увядзіце спіс, падзяляючы словы коскаю. На прыклад: Менск, Берасце, "Мар'іна Горка"
