Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Price
bg: Цена

en: Apply
bg: Търси

en: Currency code
bg: Валутен код

en: Ping
bg: Прозвъняване
