Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
bs: Unesite nazive odvojene zarezom. Na primjer: Amsterdam, Donji Vakuf, Rogatica
