Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Quantity
ca: Quantitat

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: Section
ca: Secció

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Price
ca: Preu

en: Amount
ca: Import

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Testing
ca: Proves

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Featured
ca: Distintiu

en: Currency code
ca: Codi de moneda

en: Created timestamp
ca: Marca horària de creació

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
ca: Introduïu una llista separada per comes. Per exemple: Amsterdam, Ciutat de Mèxic, "Cleveland, Ohio"
