Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (25 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: On
cy: Ymlaen

en: Tags
cy: Tagiau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Price
cy: Pris

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Testing
cy: Profi

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: Ping
cy: Tinc
