Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (43 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Price
el: Tιμή

en: Amount
el: Ποσό

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Testing
el: Δοκιμές

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: 2 hours
el: 2 ώρες

en: 6 hours
el: 6 ώρες

en: Euro
el: Ευρώ

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Canadian Dollar
el: Δολλάριο Καναδά

en: Australian Dollar
el: Δολλάριο Αυστραλίας

en: Hong Kong Dollar
el: Δολλάριο Χονγκ Κονγκ

en: New Zealand Dollar
el: Δολλάριο Νέας Ζηλανδίας

en: Swedish Krona
el: Σουηδική Κορώνα

en: Singapore Dollar
el: Δολλάριο Σιγκαπούρης

en: Currency code
el: Κωδικός νομίσματος

en: User id
el: Id χρήστη

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Brazilian Real
el: Ρεάλ Βραζιλίας

en: Turkish Lira
el: Τουρκική Λίρα

en: United States Dollar
el: Δολλάριο Η.Π.Α.

en: Asc
el: Αύξ

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
el: Εισάγετε μία λίστα λέξεων διαχωρισμένων με κόμματα. Για παράδειγμα: Άμστερνταμ, Μεξικό, "Κλίβελαντ, Οχάιο"
