Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Quantity
et: Kogus

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Section
et: Sektsioon

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Price
et: Hind

en: Amount
et: Kogus

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Testing
et: Testimine

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Canadian Dollar
et: Kanada dollar

en: Currency code
et: Valuuta kood

en: Created timestamp
et: Loomise aeg

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Me
et: Mina

en: Shop
et: Pood

en: Asc
et: Kasvav

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
et: Sisesta komadega eraldatud nimekiri. Näiteks: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
