Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (38 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Description
fa: توضیحات

en: Language
fa: زبان

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Quantity
fa: تعداد

en: On
fa: روشن

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: Section
fa: بخش

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Off
fa: خاموش

en: Published
fa: منتشر شده

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Price
fa: قیمت

en: Amount
fa: مقدار

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Testing
fa: آزمایش

en: Apply
fa: تایید

en: Euro
fa: یورو

en: Offset
fa: جابجایی

en: Featured
fa: ویژه

en: Canadian Dollar
fa: دلار کانادا

en: Australian Dollar
fa: دلار استرالیا

en: Japanese Yen
fa: ین ژاپن

en: Swiss Franc
fa: فرانک سوئیس

en: Currency code
fa: کد پول رایج

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Ping
fa: پینگ

en: United States Dollar
fa: دلار ایالات متحده

en: Asc
fa: صعودی
