Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Mál

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Tags
is: Frámerki

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Tómstilla

en: Settings
is: Setingar

en: Default
is: Standard

en: Published
is: Útgivið

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni
