Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: Quantity
ga: Méid

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Price
ga: Praghas

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Shop
ga: Siopa
