Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો
