Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Disabled
he: מושבת

en: Quantity
he: כמות

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Price
he: מחיר

en: Amount
he: כמות

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Apply
he: החל

en: 2 hours
he: שעתיים

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: Euro
he: יורו

en: Offset
he: היסט

en: Featured
he: מובלט

en: Created timestamp
he: נוצרה חותמת זמן

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Ping
he: פינג

en: Shop
he: חנות

en: Asc
he: סדר עולה

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
