Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Quantity
hr: Količina

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Section
hr: Sekcija

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Price
hr: Cijena

en: Amount
hr: Iznos

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Testing
hr: Testiranje

en: Apply
hr: Primjeni

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Currency code
hr: Kod valute

en: Asc
hr: Uzlazno
