Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Image
ht: Imaj

en: Default
ht: Pa defo

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
ht: Mete yon lis bagy ki separe ak vigil, Pa egzanp: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
