Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hy: Մուտագրել ստորակետով բաժանված ցուցակ։ Օրիանկ՝ Ամստերդամ, Մեխիկո, "Կլիվլենդ, Օհայո"
