Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Testing
jv: Ujian

en: Featured
jv: Fitur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
