Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
