Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Ping
kk: Пингі
