Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Listing
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: 2 hours
kn: ೨ ಗಂಟೆಗಳು

en: Ping
kn: ಪಿಂಗ್
