Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Quantity
lv: Skaits

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Price
lv: Cena

en: Amount
lv: Summa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Testing
lv: Testēšana

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Currency code
lv: Valūtas kods

en: Created timestamp
lv: Izveides laika zīmogs

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
