Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Submit
mg: Manaiky

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: 1 hour
mg: 1 ora
