Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: On
ml: ഓൺ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Ping
ml: പിങ്ങ്
