Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Quantity
mn: Тоон

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Ping
mn: Пинг
