Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: - All -
my: - အားလုံး -
