Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
