Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Quantity
nn: Mengd

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Price
nn: Pris

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: 12 hours
nn: 12 timar

en: 24 hours
nn: 24 timar

en: Featured
nn: Framheva

en: - All -
nn: - Alle -
